Historie

Význam změn historie pro kvalitu života populace na území České a Slovenské republiky

Dle současných vědeckých poznatků jsou nositelem původní bělošské kultury Slované. Díky KOB (Koncepci obecné bezpečnosti) je zřejmé, že změna historie je významným prvkem globálního řízení společnosti. Významnou hodnotou kvality života je pravé sebevědomí, které je postaveno na žití v pravdě. Významnou podporou sebevědomí populace, která se považuje za Čechy, Moravany, Slezany a Slováky je narovnání především těchto historických skutečností:

První závěr – doporučení

Uvést na pravou míru falešný konstrukt o stěhování národů v 6. století n.l., který popřel tisíciletou existenci slovanské kultury na našem území.

Druhý závěr – doporučení

Napravit falešný konstrukt vývoje západní kultury, podle kterého západní kultura iniciovala vznik kultury slovanské. Dnes víme, že opak je pravdou.

Třetí závěr – doporučení

Vrátit do historických map, naší původní rodovou državu. Ještě před 200 lety byla na mapách zobrazována její východní část zvaná Velká Tartárie.

Čtvrtý závěr – doporučení

Objektivizování vývoje lidstva, pomoci poznatků duchovní vědy a nahradit nikdy nepotvrzenou Darwinovu evoluční teorii skutečnými cyklicky se opakujícími vzestupy a úpadky kultur.

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
Přejít nahoru